کد خبر:6585
پ

اعلام جرم برای مدیرانی که دستورالعمل های خود حفاظتی را جدی نگیرند

دادستان مرکز استان گفت: برای مدیران دستگاه هایی که دستورالعمل های خود حفاظتی را جدی نگیرند با تشکیل پرونده ترک فعل، اعلام جرم می کنیم. حسن زندی به نقل از خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمود اسپانلو در چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان با تاکید بر ضرورت ارتقای امنیت بناها و تاسیسات عمومی […]

دادستان مرکز استان گفت: برای مدیران دستگاه هایی که دستورالعمل های خود حفاظتی را جدی نگیرند با تشکیل پرونده ترک فعل، اعلام جرم می کنیم.

حسن زندی به نقل از خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمود اسپانلو در چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان با تاکید بر ضرورت ارتقای امنیت بناها و تاسیسات عمومی برای مدیران دستگاه هایی که دستورالعمل های خود حفاظتی را جدی نگیرند با تشکیل پرونده ترک فعل، اعلام جرم می کنیم.
اسپانلو از برآورد میزان خسارت به اموال دولتی در اغتشاشات استان هم خبر داد و گفت: باید میزان خسارت هر دستگاه به تفکیک اعلام شود تا در قالب پرونده حقوقی خسارت این اموال از دستگیرشدگان مطالبه شود.
دادستان اسپانلو در ادامه این جلسه از تلاش های نیروهای انتظامی و امنیتی قدردانی کرد و گفت: آرامش امروز استان مرهون تلاش های شبانه روزی و مجاهدانه نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و بسیج است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید