کد خبر:11385
پ
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

از۴۱۷هزار دانش آموز درسه هزار مدرسه استان گلستان استقبال شد

همزمان با فرارسیدن اول مهر روز بازگشایی مدارس، زنگ آغاز سال تحصیلی و همچنین زنگ ایثار و مقاومت در مدارس گلستان نواخته شد و ۴۱۷ هزار دانش‌آموز پشت نیمکت مدارس نشستند. بهرنگ زندی به گزارش تحرک نو، این آیین روز شنبه به صورت نمادین با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، استاندار گلستان و دیگر […]

همزمان با فرارسیدن اول مهر روز بازگشایی مدارس، زنگ آغاز سال تحصیلی و همچنین زنگ ایثار و مقاومت در مدارس گلستان نواخته شد و ۴۱۷ هزار دانش‌آموز پشت نیمکت مدارس نشستند.

بهرنگ زندی به گزارش تحرک نو، این آیین روز شنبه به صورت نمادین با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، استاندار گلستان و دیگر مسئولان در هنرستان دخترانه امام صادق (ع) شهرستان آق قلا برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان اظهارکرد: ازمجموع ۲۴ هزار نیروی فرهنگی شامل ۱۹ هزار معلم و پنج هزار کادر در سه هزار مدرسه سال تحصیلی جدید از دانش‌آموزان گلستانی استقبال شد.

وی بیان کرد: تقارن شروع سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس که یادآور ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی های حماسه سازان ایران اسلامی است با زنده نگهداشتن یاد و خاطره راه پر برکت آنان را با جان و دل ادامه می دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: سال تحصیلی جدید همراه با طنین صدای زنگ ایثار و مقاومت با حضور بیش از ۴۱۷ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف استان آغاز شد.

نظری افزود: مدرسه کانون همه فضیلت ها، محور رشد و بالندگی و زمینه ساز تربیت و تعالی نسل کودک و نوجوان تراز انقلاب است.

وی اظهار داشت: ماه دل انگیز مهر یادآور خاطرات خوش همدلی ها، دوستی ها و سخت کوشی معلمان و دانش آموزان در مسیر تعلیم و تربیت است.

وی بیان کرد: شعار محوری سال تحصیلی جدید «مدرسه قوی، ایران قوی» است که بیش از هر زمانی این مهم اهمیت دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید