کد خبر:3372
پ

احداث ۵ کیلومتر از مسیر جاده نفت به بنیاد مسکن واگذار شد

با توجه به اینکه بخشی از مسیر گنبد- اینچه، توسط بنیاد مسکن ساخته می‌شود لذا در این خصوص با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفتگو کردیم، سیدمحمد حسینی به خبرنگار ما گفت: براساس تفاهمنامه بنیاد مسکن با سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در سال ۱۳۹۸، اجرای پنج کیلومتر از مسیر گنبدکاووس به اینچه […]

با توجه به اینکه بخشی از مسیر گنبد- اینچه، توسط بنیاد مسکن ساخته می‌شود لذا در این خصوص با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفتگو کردیم، سیدمحمد حسینی به خبرنگار ما گفت: براساس تفاهمنامه بنیاد مسکن با سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در سال ۱۳۹۸، اجرای پنج کیلومتر از مسیر گنبدکاووس به اینچه برون، معروف به جاده نفت به بنیاد مسکن واگذار شده است.

حسینی اعتبار این پروژه را ۱۷ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:از کیلومتر ۱۵ الی ۲۰ این محور به عرض ۱۱ متر توسط بنیاد مسکن گلستان اجرا می‌شود.

طبق گفته وی بازه زمانی طرح براساس تزریق اعتبارات بوده و تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان اجرایی شود.

حسینی ادامه داد:تکمیل جاده ترانزیتی «نفت» گنبدکاووس از نیازهای ضروری شهرستان بوده که با احداث آن فاصله ارتباطی مرکز گنبدکاووس تا مرز اینچه برون ۲۳ کیلومتر کاهش می‌یابد.

با توجه به اهمیت مبادلات تجاری پایانه مرزی اینچه برون،تکمیل محور گنبدکاووس به اینچه برون سهم بسزایی در توسعه بازرگانی و اقتصادی استان خواهد داشت لذا باید با تزریق اعتبارات روند اجرایی این محور تسریع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید