کد خبر:7295
پ

اجرای طرح «کالابرگ الکترونیک» در استان هرمزگان آغاز شد

کسب و کار نیوز _ مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان(زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی) از آغاز اجرای طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار در استان هرمزگان خبر داد و گفت: مردم می‌توانند کالاهای اساسی را به قیمت ثابت و با اعتبار یارانه، یک ماه زودتر خریداری کنند. حمید فرداد با […]

کسب و کار نیوز _ مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان(زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی) از آغاز اجرای طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار در استان هرمزگان خبر داد و گفت: مردم می‌توانند کالاهای اساسی را به قیمت ثابت و با اعتبار یارانه، یک ماه زودتر خریداری کنند. حمید فرداد با اشاره به اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی بر بستر شبکه ملی اعتبار (شما) اظهار کرد: دولت این تصمیم را در راستای حمایت از معیشت و سبد غذایی خانوار اتخاذ کرده است.

▪️در همین رابطه وزیر کار نیز گفت: اگر استقبال مردم از کالابرگ الکترونیکی گسترده باشد حتماً این طرح جایگزین یارانه نقدی می‌شود. مرتضوی افزود: ده کالا شامل مواردی از جمله مرغ، برنج، ماکارونی، روغن و لبنیات است. در این طرح یک ماه زودتر از موعد مقرر یارانه واریز می‌شود.

ادامه مطلب در اینجا (https://kasbokarnews.ir/?p=905344)دنبال شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید