کد خبر:6357
پ

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان

گهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان به شماره ثبت: ۱۱۴۹ و شناسه ملی: ۱۴۰۰۹۸۶۸۹۳۷ 🔹بدینوسیله از اعضای محترم خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان دعوت می شود در مجمع عمومی عادی سالیانه این موسسه که روز دوشنبه مورخ ۱۶ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا […]

گهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان

به شماره ثبت: ۱۱۴۹ و شناسه ملی: ۱۴۰۰۹۸۶۸۹۳۷
🔹بدینوسیله از اعضای محترم خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان دعوت می شود در مجمع عمومی عادی سالیانه این موسسه که روز دوشنبه مورخ ۱۶ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ از طریق سایت خانه مطبوعات به آدرس khanehmatbooat.ir برگزار می شود، شرکت فرمائید.
🔹دستور جلسه: گزارش هیات مدیره، ارائه گزارش های عملکرد و مالی هیات مدیره و انتخاب بازرسان برای مدت یکسال
براین اساس اعضای اصلی خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان که برای انتخاب بازرسان کاندیدا هستند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه نهم آبان ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir و ورود با نام کاربری و رمز عبور خود اقدام فرمایند. ثبت آرای اعضا نیز از طریق سایت مذکور در تاریخ یاد شده با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قابل انجام است. اعضای محترم همچنین می توانند اطلاعات دیگر مربوط اعم از نحوه برگزاری، زمان انصراف از نامزدی، اسامی کاندیداهای بازرسی و … را در سایت خانه مطبوعات به نشانی ذکر شده دنبال فرمایند.

هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید