کد خبر:7105
پ

آماده باش اکیپ عملیات زمستانی شهرداری گرگان

شهردار گرگان از استقرار ادوات مدیریت بحران در محور گردشگری ناهارخوران خبر داد. حسن زندی به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، مهندس سید محمدرضا سیدالنگی با اعلام این خبر گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر احتمال ریزش برف و در راستای خدمات رسانی به موقع و سریع در زمان بارش برف و جلوگیری […]

شهردار گرگان از استقرار ادوات مدیریت بحران در محور گردشگری ناهارخوران خبر داد.

حسن زندی به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، مهندس سید محمدرضا سیدالنگی با اعلام این خبر گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر احتمال ریزش برف و در راستای خدمات رسانی به موقع و سریع در زمان بارش برف و جلوگیری از یخبندان تیم های عملیاتی معاونت محیط زیست و خدمات شهری گرگان شهرداری گرگان در محور ناهارخوران جهت خدمت رسانی مستقر شدند.

سیدالنگی ادامه داد: بالغ بر ۱۴ دستگاه از ادوات مدیریت بحران شامل برف روب، گریدر، لودر، بابکت، نمک پاش مکانیزه، جرثقیل، کامیون و … در محور ناهارخوران مستقر شده است.

وی خاطر نشان کرد: تمامی نیروهای خدماتی در مناطق سه گانه نیز با تجهیزات کامل به حالت آماده باش قرار گرفتند و در این خصوص هماهنگی و دستورالعمل های لازم صادر شده است.

شهردار گرگان گفت: ۴۸ مخزن ماسه و نمک در محورهای شیب دار جانمایی شده و همچنین بالغ بر ۱۰۰ تن ماسه و نمک در محل مناسب دپو شده است که در صورت نیاز به عملیات نمک پاشی مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید