کد خبر:15371
پ
جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان:

آغاز ثبت‌نام برای تشرف به زیارت اربعین

جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: آغاز فعالیت سامانه سماح از روز یکشنبه ۱۷ تیر ماه جاری، جزئیات ثبت‌نام برای تشرف به زیارت اربعین را تشریح کرد. محمدرحیم ملاح اظهار کرد: متقاضیان برای زیارت اربعین با مراجعه به سامانه سماح به آدرس samah.haj.ir اقدام به ثبت‌نام کنند. وی تاکید کرد: زائرانی که قصد تشرف […]

جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: آغاز فعالیت سامانه سماح از روز یکشنبه ۱۷ تیر ماه جاری، جزئیات ثبت‌نام برای تشرف به زیارت اربعین را تشریح کرد.

محمدرحیم ملاح اظهار کرد: متقاضیان برای زیارت اربعین با مراجعه به سامانه سماح به آدرس samah.haj.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی تاکید کرد: زائرانی که قصد تشرف به زیارت اربعین را دارند باید از گذرنامه معتبر استفاده کنند و تاریخ رفت و برگشت خود را در سامانه سماح مشخص کنند.

جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان خاطرنشان کرد: افرادی که با وسیله نقلیه شخصی به زیارت اربعین می‌روند باید مرزهای ورودی و خروجی خود را مشخص کنند.

به گفته ملاح؛ دفاتر زیارتی استان گلستان همچون سنوات گذشته به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی متقاضیان زیارت اربعین هستند.

وی از زائران گلستانی اربعین خواست هر چه زودتر ثبت‌نام خود را نهایی کنند تا در صورت بروز مشکل در گذرنامه و دیگر موارد، بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند.

افزود:متقاضیان ضمن ثبت‌نام در سامانه می‌توانند با پرداخت حق بیمه، وانتخاب بسته بیمه‌ای خود را به دلخواه در بسته‌های ۸۰۰ هزار ریالی، ۹۰۰ هزار ریالی و یک میلیون ریالی خود را تحت پوشش خدمات بیمه قرار دهند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید