کد خبر:11320
پ

آغاز به کار رویداد ملی «نما» در گرگان

کمپ آموزشی رویداد ملی «نما» به میزبانی شهرستان گرگان و با حضور ۱۵ تیم از ۶ استان در گرگان آغاز به کار کرد.  کمپ آموزشی رویداد ملی «نما» به میزبانی شهرستان گرگان با حضور ۱۵ تیم از ۶ ستان کشور با حضور علی پارسانیا، سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان آغاز به کار کرد. […]

کمپ آموزشی رویداد ملی «نما» به میزبانی شهرستان گرگان و با حضور ۱۵ تیم از ۶ استان در گرگان آغاز به کار کرد.

 کمپ آموزشی رویداد ملی «نما» به میزبانی شهرستان گرگان با حضور ۱۵ تیم از ۶ ستان کشور با حضور علی پارسانیا، سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان آغاز به کار کرد.

در این رویداد سه روزه، شرکت کنندگانی از استان های گیلان، مازندران، سمنان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی حضور دارند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان در آیین افتتاح این رویداد اظهار کرد: ماحصل اتفاقاتی که در رویداد «نما» رقم می خورد نتیجه تلاش های جمعی از جوانان در سازمان های مردم نهاد است.

حامد ملاحسنی با بیان اینکه تلاش داریم در این رویداد از ظرفیت جوانان برای حل مسائل اجتماعی بهره مند شویم، گفت: استفاده از ظرفیت ها با سلایق مختلف در راستای حل مسائل جوانان، یک قدم رو به جلو برای ما محسوب می شود و قطعا در این رویداد فرصت را غنیمت می شماریم.

گفتنی است رویداد ملی نوآوری در مشارکت‌های اجتماعی (نما) با هدف شناسایی ایده های موفق و نو در حوزه مشارکت های اجتماعی بین جوانان ۱۸ تا ۲۵ ساله برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید